Кошик
142 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (98) 338-84-11
+380 (66) 611-81-83
"АВАПЛАСТ"

Поліетилен листовий (РЕ 500)

ПЕНТ - є різновидом полімерів, що відносяться до класу поліолефінів. Комплекс властивостей поліолефінів, в тому числі такі, як стійкість до ультрафіолету, окислювача, до розриву, до усадки при нагріванні і до розриву, змінюється в дуже широких межах залежно від ступеня орієнтаційної витяжки молекул в процесі отримання полімерних матеріалів і виробів. Міцність поліетилену за умови, що всі молекули вдасться вибудувати вздовж напрямку прикладання навантаження, виявиться в 20 разів вище міцності легованої сталі. Листи з ПНД (поліетилен низького тиску) - це прекрасна перешкода вологи. Стійкий до жирів, мастил.

При кімнатній температурі поліетилен – досить м'який та гнучкий матеріал. Він добре зберігає цю гнучкість в умовах холоду, тому застосовуємо в упаковці заморожених харчових продуктів. Однак при підвищених температурах, таких як 100°С, він стає занадто м'яким для застосування. ПЕНТ (поліетилен низького тиску) відрізняється більш високою крихкістю і температурою розм'якшення, ніж ПЕВТ (поліетилен високого тиску), але все ж таки не підходить для контейнерів гарячого заповнення.

Лист з поліетилену при нормальних умовах не виділяє в навколишнє середовище токсичних речовин, не має шкідливого впливу на організм людини при безпосередньому контакті. Робота з ним не вимагає особливих заходів обережності.

Область застосування поліетилену низького тиску


Автомобільна промисловість – підкрилки, автомобільні бензобаки, машинобудування, обшивка для бортів хокейних кортів, хімічне виробництво – оздоблення вентиляційних шахт та гальванічних ємностей; дизайн - декоративні ставки, присадибні басейни; харчова промисловість - стільниці, обробні дошки, тара для транспортування м'ясної та рибної продукції (ящики, короби). Зокрема поліетилен низького тиску ідеально підходить для різних видів формування (наприклад, виготовлення матриць для тротуарної та фасадної плитки, підносів, підкрилків, лотків), підкладок, денців для сумок, рюкзаків, портфелів, козирків. А також для виготовлення георешіток, геомембран, облицювальних панелей, покрівельних та підлогових покриттів, всіляких чохлів, піддонів, підставок, труб, фітингів, упаковок, контейнерів та ємностей різних розмірів, у тому числі і харчовий, одноразовий посуд, покриття, технічні вироби, іграшки .

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner