Кошик
145 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (98) 338-84-11
+380 (66) 611-81-83
"АВАПЛАСТ"

Капролон листовий (PA Поліамід-6 блочний)

Капролон відмінно поглинає ударні навантаження, має малий коефіцієнт тертя і зношування, хімічно стійок, має високі діелектричні параметри. Вироби з капролону в 10-12 разів дешевше виробів з бронзи. Піддається всім основним видам механічної обробки на металорізальних верстатах.

Капролон замінює практично будь-яку износившуюся деталь - підшипники, втулки, поршні, слабонагруженные шестерні, ролики, направляючі і т. д., при цьому зменшується рівень шуму і можлива робота без змащення. Підшипники з капролона при наявності мастила можуть працювати при окружних швидкостях до 15 м/с і питомому тиску до 50 кгс/см2. Коефіцієнт тертя по сталі і бронзі зі змазкою (вода, масло) 0,04 – 0,08. Знос за 1000 год роботи становить 0,10 мм

Виготовляється у вигляді блоків різних діаметрів і товщини, а також у вигляді втулок. Виробляються модифікації - пофарбований (чорний), графіто-, маслонаполненный.

  При тривалому зберіганні поліамід-6 блочний може окислюватися киснем повітря з утворенням в макромолекулах перекисних груп. Іонізуюче опромінення викликає зшивання молекул поліаміду-6, зменшуючи його кристалличность.
При тривалому впливі вологого повітря або води капролон може поглинати до 1-4 % вологи. При цьому ударна в'язкість збільшується в кілька разів і зменшується на кілька відсотків твердість поверхні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner