Кошик
142 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (98) 338-84-11
+380 (66) 611-81-83
"АВАПЛАСТ"

Текстоліт конструкційний листової марка "ПТ" (ГОСТ 5-78)

ТЕКСТОЛІТ


Текстоліт являє собою шаруватий матеріал, отриманий методом гарячого пресування бавовняних тканин, просочених термореактивною сполучною на основі фенолформальдегідної смоли.
 
Завдяки застосуванню х/б тканин текстоліт має високу міцність при стисненні і підвищеною ударною в'язкістю, чудово піддається механічній обробці свердлінням, різанням, штампуванням, тому він широко застосовується при виготовленні деталей, навантажених знакозмінними електричними і механічними навантаженнями або працюють при терті (втулки, кулачки тощо).
 
Як електроізоляційний матеріал текстоліт застосовується для роботи в трансформаторному маслі і на повітрі в умовах нормальної відносної вологості навколишнього середовища при частоті струму 50 Гц.
 
Тривало допустима робоча температура від -65°С до +105°С.

Марка А і Б Текстоліт електротехнічний ГОСТ 2910-74 мають підвищені електричні властивості, застосовується як ізоляційний матеріал для виготовлення деталей електротехнічного призначення
Марка ПТ і ПТК Текстоліт конструкційний ГОСТ 5-78 мають підвищені механічні властивості, застосовується як конструкційний матеріал для виготовлення шестерень, черв'ячних втулок, підшипників ковзання, кільця і ін

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner