Кошик
145 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (98) 338-84-11
+380 (66) 611-81-83
"АВАПЛАСТ"

Капролон стрижні (PA Поліамід-6 блочний)

Капролон відмінно поглинає ударні навантаження, має малий коефіцієнт тертя і зношування, хімічно стійок, має високі діелектричні параметри. Вироби з капролону в 10-12 разів дешевше виробів з бронзи. Піддається всім основним видам механічної обробки на металорізальних верстатах.

Капролон замінює практично будь-яку износившуюся деталь - підшипники, втулки, поршні, слабонагруженные шестерні, ролики, направляючі і т. д., при цьому зменшується рівень шуму і можлива робота без змащення. Підшипники з капролона при наявності мастила можуть працювати при окружних швидкостях до 15 м/с і питомому тиску до 50 кгс/см2. Коефіцієнт тертя по сталі і бронзі зі змазкою (вода, масло) 0,04 – 0,08. Знос за 1000 год роботи становить 0,10 мм

Виготовляється у вигляді блоків різних діаметрів і товщини, а також у вигляді втулок. Виробляються модифікації - пофарбований (чорний), графіто-, маслонаполненный.

Властивості, область застосування
 
КАПРОЛОН (Поліамід-6 блочний) – представляє собою продукт аніонної полімеризації капролактаму ГОСТ 7850-86, проводиться безпосередньо у формі    присутності лужних каталізаторів і активаторів. 

 
 Хімічна стійкість
 Стійкий до дії вуглеводнів, масел, спиртів, кетонів, ефірів,    лугів, слабких кислот.
 Не схильний до корозії, може працювати в солоній воді. Екологічно чистий.
 Має гігієнічний сертифікат на контакт з харчовими продуктами і питною водою.
 Розчиняється в крезолах, фенолах, концентрованих неорганічних
кислотах, мурашиної та оцтовій кислотах.
 Тривалий термін служби  Довговічний, навіть при постійній механічної навантаженні.
 Електрична міцність
 Високі діелектричні властивості огородження дозволяють використовувати його в радіо - і електротехнічній галузях промисловості.
 Тертя і знос  Обладают низким коэффициентом трения в паре с любыми металлами, хорошо и быстро прирабатывается. Может работать без смазки в узлах трения. Обеспечивает надежную и бесшумную работу устройств и механизмов. Как правило, в 1,5 -2 раза снижает износ пар трения, повышая их ресурс.
 Механическая прочность  Механічні властивості близькі до металів. Відмінно поглинають ударні навантаження.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner