Кошик
142 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (98) 338-84-11
+380 (66) 611-81-83
"АВАПЛАСТ"

Полиацеталь стрижні білий, чорний (ПОМ Полиоксиметилен)

ПОМ у стрижнях і плитах володіє міцністю на стиск і ударною міцністю навіть при низьких температурах.

Полиацеталь володіє хорошою стабільністю розмірів і низьким коефіцієнтом тертя. Стійкий до органічних розчинників, лугів і миючим реагентів. Чудово обробляється механічним способом - це властивість особливо важливо при обробці на автоматичних лініях. Водопоглинання у ацеталя дуже низька.

Полиацеталь (Ациталь, ПОМ) у вигляді стрижнів і плит широко використовується при виробництві промислового обладнання, сільськогосподарської і будівельної техніки, завдяки унікальному балансу фізико-механічних властивостей: механічна міцність, антифрикционность і зносостійкість, стійкість до корозії, хімічна і кліматична стійкість. Найбільш типові вироби з поліацетали — шнекові приводів, ролики, власники, букси, підшипники, деталі конвеєрних ланцюгів.

Прекрасна стійкість до хімічних продуктів гідролізу дозволяє використовувати полиацеталь в різних контейнерах, труби і фітинги, кабельної промисловості.

Висока втомну міцність – Хороша стабільність розмірів – Низький коефіцієнт тертя – Міцність на стиск, міцність, навіть при низьких температурах – Чудова оброблюваність, якість особливо важливе при обробці на автоматичних лініях – Колір: натуральний і чорний.

Використання в механіці: Це один з найпоширеніших конструкційних пластиків для застосування в механіці, як наприклад, підшипники, ексцентрики, зубчасті передачі з низьким обертовим моментом, зубчасті колеса, конвеєрні ролики і деталі з точної обробкою, вимагають хороших параметрів формостійкості і щільності. Використання в контакті з харчовими продуктами: будучи фізіологічно інертним, даний матеріал підходить для використання, що передбачає контактування з харчовими продуктами. Він може використовуватися у воді при температурі 80ºС. Використання в електротехніці: оскільки цей матеріал не гігроскопічний, він зазвичай використовується для таких електричних деталей, як ізолятори. Використання в хімії: даний матеріал стійкий до дії лужних і органічних сполук. Завдяки своїм хорошим хімічним властивостям він підходить для виготовлення з нього деталей насосів, фланців і комплектуючих для хімічного обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner