Кошик
148 відгуків
+380 (98) 338-84-11
+380 (66) 611-81-83
"АВАПЛАСТ"

Фторопласт (ПТФЕ)

Фторопласт Ф-4

Найбільше поширення у виробництві отримав фторопласт Ф-4. Така популярність виправдана: фторопласт 4 найбільш хімічно стійкий до всіх органічних кислот, лугів, органічних розчинників, окислювача та інших агресивних середовищ з усіх відомих матеріалів. Це якість фторопласту Ф-4 використовується при експлуатації трубопроводів для транспортування високоагресивних середовищах, футеровки реакторів, апаратів колонного типу, запірної арматури, насосів, ємностей для зберігання хімічно активних середовищ, прокладочно-ущільнювальних деталей, що контактують з агресивними середовищами. Завдяки своїм унікальним властивостям фторопласт 4 застосовується в електротехнічній, хімічній, харчовій та легкій промисловості, а також в енергетиці, машинобудуванні, приладобудуванні, медицині і багатьох інших галузях.

Фторопласт Ф-4 не стійкий до розплавленим лужних металів або розчинів їх в аміак, елементарного фтору і трехфтористому хлору при підвищених температурах.

Обробка фторопласту Ф-4

Обробку фторопласту Ф-4 слід проводити у відповідності з прийнятими санітарними правилами в приміщеннях, обладнаних припливно-витяжною вентиляцією. Включення відкритих нагрівальних приладах (електроплиток) або приладів з поверхнями, 260 градусів за Цельсієм, дозволяється тільки у витяжних шафах при включеній вентиляції.

Гартувати можна фторопласт Ф-4 з товщиною плівки не більше 6 мм. Фторопласт після спікання і охолодження, особливо той, який піддався загартуванню, не можна негайно піддавати механічній обробці.

Для стабілізації розмірів всі вироби з фторопласту залишають при нормальній температурі на 2-4 доби, і тільки після цього вимірюють ті вироби, які застосовують без обробки або передають заготовки на подальшу механічну обробку. Виготовлені за відповідною технологією вироби з фторопласту можна експлуатувати при температурі до 260 градусів за Цельсієм.

Якщо вироби експлуатують при низьких температурах і до точності та стабільності їх розмірів не пред'являють дуже строгих вимог, можна застосовувати штампування виробів з фторопласту, розігрітого до 380 градусів за Цельсієм, у вигляді заготовок, по формі більш або менш близьких до форми готового виробу.

Вимоги ГОСТ 10007-80 до основним показниками фторопласту ф-4

Щільність, кг/м3                         

2120-2200

Температура плавлення кристалітів, °С

327

Температура склування, °С

-120

Теплостійкість за Віка, °С

110

Питома теплоємність, кДж/(кг*К)

1,04

Коефіцієнт теплопровідності, Вт/(м*К)

0,25

Температурний коефіцієнт лінійного розширення *10-5, °С-1

8-25

Робоча температура мінімальна, °С

-269

Робоча температура максимальна, °З

260

Водопоглощение за 24 часа, %

0,00

Твердость по Бринеллю, МПа

29,4-39,2

Коэффициент трения по стали

0,04

Удельное объемное электрическое сопротивление, Ом*м

1015-1018

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner