Кошик
142 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (98) 338-84-11
+380 (66) 611-81-83
"АВАПЛАСТ"

Винипласт (ПВХ) листовой

                                                 Винипласт ПВХ листовой ГОСТ 9639-71

 

Винипласт ГОСТ 9639-71 используется в производстве конструкционных, а также облицовочных элементов (стен, полов), приборов и механизмов в автомобильной и химической промышленности, строительстве, электро-, фотопромышленности, тепло- и звукоизоляции, при производстве труб, дверных и оконных профилей и других строительных изделий.

Вініпласт листової ВН відноситься до полімерних матеріалів і являє собою міцну і жорстку пластичну масу з полівінілхлориду без додавання пластифікатора, отриману методом пресування. До складу також входять стабілізатори (для збереження структури при переробці та використанні), змащувальні добавки (полегшують переробку), іноді додаються барвники або пігменти для виробництва кольорових виробів.

Вініпласт відрізняється корозійної та біологічною стійкістю, гарною світлостійкістю, легко зварюється і склеюється клеями з полівінілхлориду, а також перхлорвінілової смоли

Винипласт характеризуется низким коэффициентом трения и износа, меньшим весом в сравнению с металлами, упругостью, прочностью на изгиб и легко обрабатывается. Относится к хорошим диэлектрикам, но только при температуре до +80 °С. Рабочая температура винипласта находится в диапазоне от 0 до +60 °С: при температуре выше +70 °С начинает выделяться хлористый водород, это необходимо знать при его термической обработке. Листы остаются пригодны для использования и при температуре до -50 °С, но при этом винипласт становится чувствительным к ударным нагрузкам и вибрациям.

Матеріал не токсичний і нешкідливий, що дозволяє використовувати вініпласт листової у фармацевтичній і харчовій промисловості. Стійкий до дії спиртів, лугів, гліцерину, солей, кислот, різних масел. Матеріал не підтримує горіння: коли вініпласт вноситься у відкритий вогонь він загоряється, але відразу ж загасає, якщо прибрати полум'я. Вініпласт не вибухонебезпечний і відноситься до важкозаймистих матеріалів.

.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner